Carnaval de Timisoara
Timis , Timisoara.
Sâmbătă 1 Ianuarie 2011 22:00
Lemon Club, bv Liviu Rebreanu nr 3, vizavi de Billa
Categorii: Cluburi si Discoteci
Carnaval de Timisoara - fii mandru ca esti timisorean
Mandreste-te si in 2011 cu faptul ca esti timisorean. Ai cu ce? Vino la Lemon in 1 ianuarie 2011, dupa ora 22 si arata-ne cu ce te mandresti. Pentru fiecare obiect, lucru sau chestie ce ne arati primesti cate un premiu ... in grade de alcool. Mandreste-te ca esti de-al zonei si hai la Carnaval de Timisoara, sambata seara, dupa 10. Atmosefara: Smiley C from DaSaint Events. Intrarea este libera!
Powered by: DaSaint Events - singurii care colaboram cu mai multe cluburi & puburi importante din Timisoara
Parteneri media: Kiss FM, www.newstimisoara.ro
Mai multe detalii: http://www.dasaintevents.ro
Eveniment postat de organizator
- Comentarii dupa (0)
- Poze & Video(0)
- Comentarii inainte (0)
- Participanti (0)
-
Ai ceva de zis?.Da-ti cu parerea

