Curs de Filosofie - Timisoara
Timis , Timisoara.
Sâmbătă 13 Februarie 2010 11:00
Asociaţia Culturala Noua Acropolă din Timişoara,Str. Lucian Blaga nr. 4, etaj 2
Categorii: Conferinte si Seminarii
Curs de Filosofie
Cursul de Introducere se desfăşoară in fiecare zi de:
- Sâmbătă, începând cu data de 13 Februarie 2010, ora 11.00
- durata: 12 saptamani
- taxa: 100 lei, cu plata în două rate
Vă puteţi înscrie şi prin telefon sau e-mail:
Tel. 0256.433.151, 0744 635490
(luni-vineri, între 18.00-21.00)
(sâmbătă, între 16.00-19.00)
E-mail: [email protected]
Mai multe detalii: http://www.noua-acropola.ro/
Comenteaza pe Facebook
- Comentarii dupa (0)
- Poze & Video(0)
- Comentarii inainte (0)
- Participanti (0)
-
Ai ceva de zis?.Da-ti cu parerea

