poze gala blues jazz kamo

GALA BLUES-JAZZ KAMO

Timis , Timisoara. Sâmbătă 13 Noiembrie 2010 19:00 - Duminică 14 Noiembrie 2010
Filarmonica Banatul , Sala Capitol

Categorii: Muzica si Concerte

GALA BLUES-JAZZ KAMO

Pe 13 noiembrie va avea loc GALA BLUES-JAZZ KAMO , gala se afla la ceea de a XX a editie.

Informatii despre program vor fi postate in curand.

Mai multe detalii: http://www.filarmonicabanatul.ro

Comenteaza pe Facebook
Icon_eye Nr.vizualizari: 1146
Cuvinte cheie: jazz , Evenimente Timisoara
andrei

Adaugat in urma cu 5726 zile, 18 Oct. 2010

Adaugat de rossi2010

Star_bg_grey Star_bg_grey Star-half_bg_grey Star-half_bg_grey Star-half_bg_grey
Evenimente Create: 3582

  • Ai ceva de zis?

    .