GALA BLUES-JAZZ KAMO
Timis , Timisoara.
Sâmbătă 13 Noiembrie 2010 19:00 - Duminică 14 Noiembrie 2010
Filarmonica Banatul , Sala Capitol
Categorii: Muzica si Concerte
GALA BLUES-JAZZ KAMO
Pe 13 noiembrie va avea loc GALA BLUES-JAZZ KAMO , gala se afla la ceea de a XX a editie.
Informatii despre program vor fi postate in curand.
Mai multe detalii: http://www.filarmonicabanatul.ro
Comenteaza pe Facebook
- Comentarii dupa (0)
- Poze & Video(0)
- Comentarii inainte (0)
- Participanti (0)
-
Ai ceva de zis?.Da-ti cu parerea

