Jazz Konzert: Gerdband
Timis , Timisoara.
Marţi 19 Iunie 2018
Centrul Cultural German Timișoara
Categorii: Muzica si Concerte
Formația gerdband va concerta la Timișoara, marți, 19 iunie
Formația gerdband va concerta la Timișoara, marți, 19 iunie – și va aduce în fața publicului, alături de „Independent Contemporary Jazz (Jazz-ul contemporan independent)”, după cum a descris stilul formației, Gerd Baier, liderul grupului, o mulțime de povestiri inteligente și pline de viață. Pianistul născut de Heidelberg, Gerd Baier va fi acompaniat la bass de Mario Fadani și de Dirik Schilgen la tobe.
Comenteaza pe Facebook
- Comentarii dupa (0)
- Poze & Video(0)
- Comentarii inainte (0)
- Participanti (0)
-
Ai ceva de zis?.Da-ti cu parerea

