Teatru THESPIS:"INGRID" - Timisoara
Timis , Timisoara.
Sâmbătă 22 Mai 2010 20:00
Casa Studentilor, "Lelu Bihoi", etaj 2
Categorii: Spectacole si Filme
Teatru THESPIS:"INGRID"
Ingrid" este povestea luptei unei femei cu conventionalul. O lupta care sta sub semnul dragostei. Reuseste sa castige sau lupta e pierduta inca de la inceput?
sambata, 22 mai, ora 20.00
durata 30 minute; spectacol fara pauza
Intrarea este libera la toate spectacolele
Mai multe detalii: http://www.thespis.ro/
Comenteaza pe Facebook
- Comentarii dupa (0)
- Poze & Video(0)
- Comentarii inainte (0)
- Participanti (0)
-
Ai ceva de zis?.Da-ti cu parerea

