poze festivalul de muzica usoara un talent innascut 2014

Festivalul de muzica usoara "Un Talent Innascut" 2014

Valcea , Ramnicu Valcea. Sâmbătă 14 Iunie 2014

Categorii: Festivaluri , Jocuri si Concursuri

Festivalul "UN TALENT INNASCUT" va avea loc in data de 14 iunie 2014 la Ramnicu Valcea

JURIUL FESTIVALULUI :

ALEXANDRU AGARICI – Presedinte Juriu (artist liric, actor, prezentator, realizator, producator in televiziune, trainer de Expresivitatea Vorbirii sustinuta la IMA – Antena1)
VALERIU MAIOR – Prof. Dr. Academia de Muzica Ghe. Dima din Cluj Napoca, fondator al Fundatiei,,TINERE TALENTE’’ din Tg. Mures
NATALIA STEFAN – Inspector de specialitate pe Arte ISJ Valcea
ALGINA TRICUTA – Director Liceul de Arte “VICTOR GIULEANU” Rm. Valcea
DOINA GHITAN – Responsabil catedra de canto la Liceul de Arte Rm. Valcea
ROBERT PILSU – Profesor de canto Liceul de Arte Rm. Valcea
LAURA STANCA – Profesor Liceul de Arte Rm. Valcea, Presedintele Fundatiei,,TINERE TALENTE’’ din Tg. Mures

CONCURENTII ADMISI IN CONCURS

CATEGORIA 5-7 ani

1. MUSCALU ILARY MARIA – Rm. Valcea
2. ALBULESCU SYBILLA – Rm. Valcea
3. HOANTA DARIA – Rm. Valcea
4. ZAMFIR ALEXANDRU – Rm. Valcea
5. BUTUSINA BIANCA MARIA– Rm. Valcea
6. PETRE NADIRA MIHAELA – Rm. Valcea
7. MARIN DENISA-ANNE – Brasov
8. BECSENESCU STROESCU BIANCA GABRIELA MARIA- Rm. Valcea
9.RADOI ANA MARIA - Rm. Valcea
10.OBOGEANU DANIEL - Rm. Valcea
11.ROSCA MARIO ANDREI - Dr. Tr. Severin
12.PETRICA MARIA ALEXANDRA - Rm. Valcea
13.CIUCA ANASTASIA -Rm. Valcea
14.NITA CRISTINA - Rm. Valcea
15.BADEA RENATA - Rm. Valcea
16.ALDEA ALEXIA - Rm. Valcea
17.BERCEA MARIA - Rm. Valcea
18.TOMULESCU JULIA - Rm. Valcea
19.PATRU RARES - Rm. Valcea
20.POPESCU OANA - Rm. Valcea
21.GHERMAN LORENA - Rm. Valcea
22.FELOIU VALENTINA IDAYRA - Rm. Valcea
23.OPREA ISABELA - Rm. Valcea
24.GRUP ,,PRICHINDEII’’ - Rm. Valcea
25.GRUP ,,PLANETINO’’ - Rm. Valcea
26.GRUP ,,HAPPY KIDS’’ - Rm. Valcea
27.GRUP ,,DING DANG DUNG’’ - Rm. Valcea
28.GRUP ,,PITICOT’’ - Rm. Valcea
29.GRUP ,,PRIETENII’ - Rm. Valcea
30.GRUP ,,JUCAUSII’’ -Rm. Valcea


CATEGORIA 8-9 ani

1. MUSCALU ELIA - Rm. Valcea
2. ISOPESCU ANA – Bucuresti
3. AOLARTI ANDREEA ALEXANDRA – Craiova
4. STOICHITESCU VLADUT ANDREI – Craiova
5. SERBANESCU RAZVAN VICTOR - Rm. Valcea
6. BUTOI ALEXANDRA ANDREEA – Slatina
7. PERPELEA DENISA MARIA – Slatina
8. ZAHARIA ALEXANDRA STEFANIA –Rm. Valcea
9. BONDOC RALUCA GABRIELA – Rm. Valcea
10.PROTEASA DELIA - Rm. Valcea
11.TALMACIU OANA - Rm. Valcea
12.COPACEL ANDREEA - Rm.Valcea


CATEGORIA 10-12 ani

1.RADU MIHAELA RAMONA – Craiova
2.IVASCU IONUT EDUARD – Mioveni
3. GUIA DIANA ANDREEA – Lupeni
4. ARTEAN ALEXIA – Deva
5. ANDREIAS MARIA – Deva
6. CRUCERU EMILIA – Petrila
7. FRIGURA ALEXANDRA ELENA – Horezu
8. VOINEA GIULIA ANA-MARIA – Bucuresti
9. MITARU IOANA TEODORA – Rm. Valcea
10.SERBANESCU IULIA TEODORA – Rm. Valcea
11.DAN ANTONIO EDUARD – Dr.Tr. Severin
12.ILIE PETRUTA ANDRADA – Costesti-Valcea
13.MIRZOI NICOLETA – Rm. Valcea
14.BUCUROIU DELIA – Rm. Valcea
15.CONSTANTINESCU LAURA – Rm. Valcea
16.TATARU MARIA – Bucuresti – Rm. Valcea
17.DUTA BEATRICE – Rm. Valcea
18.POPA ROBERTA – Rm. Valcea

19.TARCA ANCUTA – Rm. Valcea
20.DOBRE KARINA – Rm. Valcea
21.SITOIU TEODORA – Rm. ValceA
22.NICOLESCU SANDA – Rm. Valcea
23.UDREA SARA ELENA – Rm. Valcea

CATEGORIA DE 13-15 ani

1.SOMODI ALINA MARIA – Bucuresti
2.BALTATU ANDREEA – Vaideeni – Valcea
3. LECU MARIA VANESSA – Bucuresti

CATEGORIA 16-19 ani

1 .STOICA ALICE – Vulcan
2. OPREA GABRIELA – Rm. Valcea
3. NICULESCU MIHNEA – Bucuresti
4. BRENCIU MADALINA – Sirineasa - Valcea
5. BITU ANA MARIA – Rm.Valcea
6. NEAGA ANA MARIA – Rm. Valcea
7 .PATRASCU ANA MARIA – Rm.Valcea
8. TATU MADALINA – Rm.Valcea
9. ILINA MARIA ALEXANDRA – Iancu Jianu – Olt
10.ANDREI ELENA MIRABELA – Rm.Valcea

Mai multe detalii: http://ghidulfestivalurilor.blogspot.ro/

Comenteaza pe Facebook
popadriana

Adaugat in urma cu 2098 zile, 31 Mai. 2014

Adaugat de popadriana

Star_bg_grey Star_bg_grey Star-half_bg_grey Star-half_bg_grey Star-half_bg_grey
Evenimente Create: 12566

  • Ai ceva de zis?

    .